"Dixi BinaxPaw, CZ"

Foto kočka
narozena: 20.8.2019 - blue spotted BEN x a 24


otec: Ossirian Tommy
brown spotted tabby BEN n 24

matka: Annie BinaxPaw
seal lynx spotted BEN n 24 33


Foto kočka Foto kočka Foto kočka Foto kočka


Dixi se narodila zdánlivě jako zdravé a životaschopné koťátko. Ale už od třetího dne po narození, bylo vidět, že nepřibírá jako ostatní. Pátý den jsme začali podávat příkrm. Špatně sála a měla hlasité dýchání. Uprostřed druhého týdne jsme nasadili antibiotika. I přes pravidelné 14-ti denní a noční přikrmování, každé 2-3 hodiny, Dixi byla oproti ostatním koťátkům zdaleka nejmenší. S největší pravděpodobností během porodu vdechla plodovou vodu, která zapříčinila zánětlivé onemocnění.
Dixi v průběhu prvních třech měsíců dostala antibiotika několikrát, neboť výtok z nosu a následně ucpaný nos se neustále opakoval. V pěti měsících pak podstoupila operaci ucpaného zrakového kanálku.
Dixi jsme si doslova vypiplali a přirostla nám tak k srdíčkům, že už jsme ji nedokázali prodat, byť se nám naskytla možnost, že by šla opravdu do prověřených dobrých rukou.
Dixi je kastrovaná a je z ní neskutečný mazlíček. Vnesla do naší chovatelské rodiny novou svěží, veselou a rošťáckou jiskru. Je to naše sluníčko.


Foto kočka Foto kočka Foto kočka Foto kočka Foto kočka Foto kočka